Sağlıklı İletişim Semineri – Şanlıurfa İl Halk Kütüphanesi

Şanlıurfa’da, İl Halk Kütüphanesi ve www.Sanliurfada.com Haber Sitesi’nin organizasyonuyla “Yaşantınızın her alanında doğru ve sağlıklı iletişim” konulu seminer düzenlendi. Seminere BELSAN Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Faruk Habiboğlu, Şanlıurfa İl Halk Kütüphanesi Müdiresi Mahinur Koçak ve bazı eğitimciler katıldı.

Kütüphane toplantı salonunda düzenlenen seminerde Sosyolog Eğitmen ve  Aile Danışmanı Belgin Turan Satıcı iletişim hakkında A’dan Z’ye her ayrıntıyı anlatarak gelenlerin sorularını cevapladı.

İletişimin toplum içinde ve kişiler arasında önemine vurgu yapıldığı seminerde, toplumda iletişimin önemi, akran ilişkileri ve sağlıklı iletişimin temel dinamikleri konuları ele alındı. Özellikle öğrencilerin yaşadığı iletişim problemlerini dile getiren ve çözümünü anlatan Eğitmen Belgin Turan, bu tür seminerleri Urfa’da daha çok yaparak iletişim ilişkilerini daha çok zenginleştireceğiz dedi.

Seminer sonrası katılımından dolayı Sosyolog Eğitmen ve  Aile Danışmanı Belgin Turan Satıcı’ya Şanlıurfa il Halk Kütüphanesi Müdiresi Mahinur Koçak plaket takdim etti. Toplu fotoğraf çekilerek İl Halk Kütüphanesinin hazırladığı kokteyl alanına geçerek gelen bireylere ikramlarda bulunuldu. Sosyolog Eğitmen ve  Aile Danışmanı Belgin Turan Satıcı’nın imzalı şiir kitabı hediye edildi.

Öğrencilere sağlıklı iletişim semineri

Kaynak: http://sanliurfada.com//haber/2260/sanliurfada-yilin-ilk-semineri-belgin-turanla-gerceklesti.html

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın